Order Enquiry

12 Daireli Merkezi Uydu Sistemi

12 Merkezi Uydu Sistemi İçin Kullanılan Malzeme
12 Daireli Merkezi Uydu Sistemi

12 Daireli Merkezi Uydu Sistemi

12 Daireli Merkezi Uydu Sistemi İçin Kullanılan Malzeme

  • Next&Goldmaster Hd 10/12 Sonlu Multiswitch 1 Adet :
  • Next&Goldmaster Hd 100 Cm Çanak Anten 2 Adet :
  • Next&Goldmaster Hd 80 Cm Çanak Anten 1Adet :
  • Next&Goldmaster Hd Quadro Lnb 2 Adet :
  • Anten Kablosu RG6(U6) A Kalite 100 Mt :
  • Next&Goldmaster Hd Uydu Prizi 8 Adet :
  • F Konnektör Çelik Dubel Vs :
  • İşçilik 12 Daire İçin :
  • Toplam Fiyat

Merkezi Uydu Sistemi Üç Uydulu Olup Türksat 4A,Hotbird,Dijitürk,Dsmart 1000 Üzerindeki Uydu Kanallarını Yüksek Çözünürklü Hd Uyumulu Merkezi Uydu Sistemi’İle Televizyon İzleme Keyfini Siz Müşterilerimize Bırakıyoruz.

Arda Elektronik bireysel ve toplu uydu sistemlerinde sizler için kaliteden ödün vermeden ekonomik çözümler üretir. Müşterilerimiz hangi yayınları izlemek istiyorsa bu doğrultuda müşterilerimizi doğru şekilde yönlendirir isabetli çözümler sunarız. Uydu sitemleri kurulmadan önce, uzman personelimiz tarafından yer keşfi yapılır. Arda Elektronik kurduğu her uydu sisteminin sonuna kadar arkasında durmayı garanti ve taahhüt eder.

DETAYLAR

Merkezi uydu sistemi nedir?

Binalarda, dairelerin digital uydu yayınlarından ve bina girişine koyulacak güvenlik kamerasından toplu olarak faydalanmaları için kurulan, çanak kirliliğini önleyen uydu sistemidir.

Hangi kanallar izlenebilir?

Digital uydu alıcısı olan her daire,Türksat uydusundan yayın yapan 400’den fazla Türk kanalı ile,Hotbırd uydusundan yayın yapan binlerce yabancı kanalı digital görüntü ve ses kalitesiyle izleyebilir(Sistem isteğe göre digitürk uydusunun(Eutelsat W3)yayınlarını alabilecek şekilde kurulabilir.Bu şekildeki kurulumlarda daire digitürk abonesi ise, diğer uydu yayınlarının yanı sıra digitürk kanallarınıda izleyebilir).Ayrıca D-smart Abonesi ise Dsmart Kanallarını Türksat Uydusu Üzerinden Rahatlıkla İzlenebilir.

Bu yayınlar paralı mıdır?

Hayır, bu yayınları herhangi bir ücret ödemeden izleyebilirsiniz.
Uydudan yayın yapan kanalların çoğunluğu ücretsiz yayınlardır. Ayrıca uydudaki şifreli yayınları izlemek isteyenler, abone olarak bazı özel kanalları izleyebilir.(+18 yetişkin kanalları, maç yayınları gibi). “Merkezi

uydu sistemi kurmak için binaya ne yapılıyor?

İki uydu antenini binanın çatısına bir adet güvenlik kamerasını bina girişine kurup sistem merkezini de binanın asansör dairesi gibi korunaklı bir alanına monte ediyoruz.(Digitürk”te isteniyorsa 3. bir uydu anteni kurulur ve sistem dağıtım ekipmanları buna göre kullanılır)

Anten kabloları dairelere nasıl ulaştırılıyor?

Binaların çatılarında yapılan işlemler standart olsa da, sistem merkezinden dairelere kablo çekimi, binaların mimari ve altyapı farklılıklarından dolayı değişiklikler göstermektedir.
Genelde kablo yolu olarak bina havalandırmaları veya şaft boşlukları kullanılmakla birlikte bir kısım binalarda merdiven boşlukları veya dış cepheler kablo yolu olarak kullanılmaktadır.
Fakat buralarda yapılan işlemlere ilave olarak ortak mahallere kablo kanalı monte etmek gerekmektedir. Bu gibi durumlarda daire başı maliyet biraz yükselmektedir.

İkinci bir TV’de uydu kanallarını izlemek için ne yapmam gerekir? 

İkinci bir uydu alıcısı almak ve bunun içinde sistem merkezinden ayrı bir kablo çekmek gerekmektedir

Daire sisteme katılmakla ne kazanmış olacaktır?

Türksat ve Hotbird uydusundan yüzlerce TV kanalını digital görüntü kalitesiyle izleyecektir.
– Hiçbir yayıncı kuruluşa üye olmasına, aidat ödemesine gerek yoktur.
– Evine alacağı, uydu alıcısının özelliklerine göre, kendi ilgisi doğrultusunda, özel şifreli kanalları izleyebilecektir (Lig TV aboneliği, D-smart özel içerik yayınları ve interaktif uygulamaları, Hotbird uydusundan +18 yetişkin kanalları abonelikleri gibi).
-Dairenin,ayrıca çanak anteni taktırması yerine sistemden faydalanması daha ekonomik olacaktır (zira, kendisine ayrıca uydu anteni kurdurmak daha masraflıdır).

Apartman yönetimi ne kazanacaktır?

Binanın dış cephesini ve çatısını yıpranmaktan kurtaracaktır.
– Anten montajları yüzünden, dairelerin birbirleri ve yönetim ile nahoş olaylar yaşamasını önleyecektir.
– Dairelere, digital uydu yayınlarından faydalanma fırsatını sunarak, hizmet götürmüş olacaktır.

Digital uydu alıcısı fiyatları ne kadardır?

Digital uydu alıcılarının fiyatları, özelliklerine ve kalitelerine göre farklılıklar gösterirler. Örneğin; şifreli sistemlere uyumlu olmayan birinci sınıf kalitede uydu alıcılarını, piyasada 100-150 TL arasında fiyatlarla alabildiğiniz gibi, şifreli sistemlere uyumlu olan, uydu alıcılarını ise 150-250 TL arasında fiyatlarla alabilirsiniz.

Uydu alıcılarını sizden temin edebilir miyiz ?

Digital uydu alıcılarını başka yerlerden alabileceğiniz gibi, firmamızdan da temin edebilirsiniz. Firmamız digital uydu alıcılarını piyasa koşullarından uygun olarak peşin veya kredi kartına taksitle satmaktadır.

12 Daireli Merkezi Uydu Sistemi

Related Products

32 Daireli Merkezi Uydu Sistemi
32 Daireli Merkezi Uydu Sistemi İçin Kullanılan Malzeme
24 Daireli Merkezi Uydu Sistemi
24 Daireli Merkezi Uydu Sistemi İçin Kullanılan Malzeme
20 Daireli Merkezi Uydu Sistemi
20 Daireli Merkezi Uydu Sistemi İçin Kullanılan Malzeme
16 Daireli Merkezi Uydu Sistemi
16 Daireli Merkezi Uydu Sistemi İçin Kullanılan Malzeme
8 Daireli Merkezi Uydu Sistemi
8 Daireli Merkezi Uydu Sistemi İçin Kullanılan Malzeme
Hemen Ara
Konum